Alpena Yapı Elemanları
s

 

ALPENA YAPI ELEMANLARI

Alpena Yapı Elemanları İth. Ihr. Ltd.Şti. Alpena Grup Şirketlerinin 1995 yılında ilk kurulan şirketi olup o günden bu güne PVC Doğrama Sektöründe , Sineklik Sistemleri Üretimi, PVC Doğrama Aksesuar ve Hırdavat Malzemeleri Satış ve Proje Destek konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüm bu faliyetlerinde Kaliteli Markalarla, Güvenilir ve Sürekli Hizmet politikasını temel prensip edinmiştir.

Bu anlamda başta Ankara olmak üzere İç Anadolu bölgesinde her markadan PVC üretici bayilerine geniş ürün portföyüyle hizmet götürmeye devam etmektedir.

Ayrıca yine yapı sektöründe Pvc Doğrama ile ilgili proje konularında hem teknik çözüm ortağı hem de tedarik sağlayıcısı olarak faliyet göstermektedir.

Sektörün en köklü ve kurumsal firması olarak geniş ürün yelpazesi, uygun fiyat, profesyonel satış sonrası hizmet politikasıyla fark yaratmaktadır.

 

Başlıca Ürün Grupları,

Sineklik Sistemleri.(Pileli, Stor, Sürme, Menteşeli, Takmatik, Vasistas), Pvc Kapı ve Pencere Kolları, Pvc Kapı ve Pencere Menteşeleri, Pvc Kapı ve Pencere Kilit, Barel ve Kilit Karşılıkları, Hebeschiebe Kayar ve Katlanır Sistemler, Pvc Doğrama Tek ve Çift Açılım Sistemleri, Pvc Doğrama İspanyolet ve Karşılıkları, Yalıtım ve İzolasyon Malzemeleri, Bağlantı ve Montaj Parçaları, Vida, Conta ve Fitiller, Montaj Aletleri

title