Hakkımızda

"1995 Yılından Bugüne Kaliteli ve Sürekli Hizmet..."

Alpena Grup; Eylül 1995 yılında Alpena Yapı Elemanları Sanayi İthalat ve İhracat Ltd. Şti. Ile ticari faaliyetlerine başlamış, başlangıç faaliyeti olarak PVC doğrama sektörüne (PVC, alüminyum, ahşap) yan malzeme, aksesuar ve hırdavat tedariki ve satışını gerçekleştirilmiştir.

İlerleyen süreçte Sineklik Sistemleri ile imalat grubuna da girerek faaliyet alanını genişletme yolunda ilk adımını atmış ve hala sineklik sistemleri konusunda sektörün lider firmalarından biri olarak yoluna devam etmektedir.

İlk yıllarda sadece Alpena Yapı Elemanları Ltd.Şti. ni bünyesinde bulunduran Alpena Grup; 2005 yılında Alpena Banyo Dünyası.; 2007 de Alpena Balkon Camlama, 2011 de Alpena Yapı Otomasyonu ve 2013 yılında Alüminyum Çözüm Merkezi ni de hizmet alanına dahil ederek ticari faliyetini daha geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile çeşitlendirmiştir.

2018 yılından bugüne kadar da pvc doğrama sektörüne hırdavat, aksesuar ve sistem temin eden Alpena Yapı Elemanları; konut, ticari ve endüstriyel mekanlar için her türlü otomasyon çözümler sunan Alpena Yapı Otomasyon ve alüminyum doğrama sektörüne aksesuar, hırdavat ve cephe malzemeleri sağlayan AÇM Alüminyum Çözüm Merkezi ile faliyetlerine devam etmektedir.

Alpena Grup; bünyesinde bulunan Alpena Yapı Elemanları Ankara-Yenimahalle-Ostim bölgesinde 2000m2 lik kapalı alanda; Alpena Yapı Otomasyon Ankara-Yenimahalle-Ostim bölgesinde 1000m2 lik kapalı alanda; AÇM Alüminyum Çözüm Merkezi Ankara-Altındağ-Siteler bölgesinde 1050 m2 kapalı alanda hizmet konularıyla ilgili çalışmalarını yürütmektedir.

Alpena Grup bünyesindeki tüm malzeme satışı, imalat ve montaj faliyetlerini 25 yılı aşkın bilgi birikimiyle, yenilikçi, teknolojik ve estetik ürünleri, güvenilir, kaliteli ve sürekli hizmet anlayışıyla gerçekleştirmekte, tüm faliyetlerde bu anlayıştan taviz vermeden müşteri odaklı yaklaşımıyla çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Alpena Grup tüm kuruluşlarıyla başlangıç yılı olan 1995 yılından bu yana bütün hizmetlerini üretim ve satış arasında doğru koordinasyonu sağlayarak kesintisiz ve eksiksiz bir şekilde sunmakta olup, hizmet alanındaki tüm kurum, kuruluş ve insan kaynaklarıyla markalaşma noktasında ileri adımlar atmıştır.

  

TEMEL İLKELERİMİZ

Müşteri odaklılık,

Kaliteli malzeme,

Güvenli hizmet,

Yenilikçi yaklaşım,

Süreklilik,

title