Otomatik Kepenk Sistemleri
Otomatik Kepenk Sistemleri

DEKORATİF-FONKSİYONEL-GÜVENLİ-SAĞLAM

Kepenk Sistemleri depo, fabrika, atölye, hangar, mağaza, vitrin vb. gibi yüksek girişli ticari ve sanayi amaçlı bölgelerde kullanılan kapı sistemidir.

Kullanılan motor ve kontrol sistemleri sayesinde otomatik açılıp kapanabilen, yalıtımlı veya yalıtımsız alüminyum, çelik ve şeffaf panel tercihlerinden oluşabilen estetik, dayanıklı, kaliteli ve güvenli donanımlara sahiptir.

Kapının açılma sırasında paneller yukarıda bir kutu içerisinde sarmal olarak toplandığından her türlü tavan derinliğinde güvenle kullanılabilmektedir.

Kepenk imalatında kullanılan panellere, kepenk ile kapatılacak alanın genişlik ve yükseklik ölçüsüne, kullanılacak olan panellerin ağırlığına, seçilecek uygun motorun gücüne ve kalitesine göre farklılıklar gösterebilmektedir.

Montajını gerçekleştirdiğimiz tüm Otomatik Kepenk Sistemlerinde kullanılan parçalar minimum 2 yıl, motorlarımız 6 yıl garantilidir.

Otomatik Kepenk Sistemleri uygulamada kullanılan lamel tipine göre sınıflandırılır. Lamel tipine göre beş otomatik kepenk modeli bulunur.

Otomatik Kepenk Teknik Detay
kepenk-motor-kontrol-sistemleri
Otomatik Kepenk Lamel ve Kutular
Otomatik Kepenk Motor Kontrol Sistemleri
Kepenk Modelleri
P.Ü Alüminyum Kepenk
Ekstrüzyon Alüminyum Kepenk
P.Ü Çelik Kepenk
P.Ü Dolgulu Alüminyum Kepenk
Ektrüzyon Alüminyum Kepenk
P.Ü Çelik Kepenk
Çelik Kepenk
Şeffaf Kepenk
title
Yalıtımsız Çelik Kepenk
Şeffaf Kepenk
title
Otomatik Kepenk Sistemleri